Попельнастівська громада на Покровському ярмарку

• Переглядів: 321

30 вересня делегація Попельнастівської ТГ на чолі з головою Олегом Волянським взяла участь у Покровському Ярмарку, який проходив в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО-2021» у м. Кропивницький.

30 вересня Попельнастівська територіальна громада буде представлена на "Покровському ярмарку"

• Переглядів: 346

"Покровський ярмарок" – це неповторна самобутність центральної України. Тут кожен охочий зможе придбати сувеніри та вироби майстрів з усіх куточків України, відвідати виступи народних колективів та майстер-класи, посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу на фестивалі вуличної їжі "Єлисавет Смак Fest".

• Переглядів: 286

Вперше репортаж про культурно-освітній центр "Толока" знімала телевізійна група з Києва. Михайло Костів, продюсер і співробітник Національного музею Голодомору-геноциду зустрівся 25 вересня з Олегом Волянським, головою Попельнастівської ТГ. Михайло Костів сказав: "Довідався про Ваш Центр з публікацій обласної преси. Планували наш візит ще минулого року, проте пандемія змінила плани. Вражений Вашою "Толокою", рівнем та концепцією експозиції, стилем викладання матеріалу та зібраними артефактами. Все це збагатить фільм, над яким ми працюємо."

Батарейки, здавайтеся!

• Переглядів: 302

Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини ініціював довготривалу акцію зі збору використаних батарейок.

15 вересня в Червонокам’янському БСБК Попельнастівської сільської ради відбулася виробнича нарада за підсумки роботи клубних закладів впродовж 9 місяців 2021 року.

• Переглядів: 350

11 вересня в Улянівці Попельнастівської сільської ради відбувся День села

• Переглядів: 268

11 вересня в Улянівці Попельнастівської сільської ради відбувся День села. В будинку культури пройшов святковий концерт та нагородження переможців у багатьох номінаціях. Голова Попельнастівської громади Олег Волянській, звертаючись до жителів села та гостей, привітав всіх зі святом, розповів про плани адміністрації на найближчу перспективу і запевнив, що поступальний розвиток територій - був і залишається приорітетом і головним завданням влади.