11 Травня, 2021 р., 09:05
Працівники відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини, бібліотекар Попельнастівської бібліотеки-філії, директор КОЦ «Толока» долучилися до науково-практичного воркшопу онлайн: «Кар’єрні виклики в креативних індустріях»
09 Травня, 2021 р., 09:00
9 травня 2021 року у Попельнастому, біля братської могили відбувся мітинг-реквієм. Олег Волянський - голова Попельнастівської територіальної громади у своєму виступі наголосив, що День пам'яті і примирення і День перемого над нацизмом - були і залишаються в наших серцях священними. Так само, як подвиги військових на Сході України, де вже сьомий рік триває російсько-українська війна.
28 Квітня, 2021 р., 15:01
28 квітня 2021 року відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини Попельнастівської сільради організував і провів у Червонокам’янському базовому будинку культури виробничу нараду. Це вже друга подібна нарада з працівниками клубів, сільських будинків культури та працівниками бібліотек з часу створення нової громади.
27 Квітня, 2021 р., 16:35
В останні десятиліття виникла неписана традиція прикрашати могили на кладовищах штучними квітами.
26 Квітня, 2021 р., 08:45
До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС 26 квітня Український інститут національної пам`яті ініціює загальноукраїнську акцію, покликану привернути увагу широкого загалу до пам`ятної дати і вшанувати пам`ять жертв катастрофи та ліквідаторів, які ціною свого життя врятували Україну і світ від глобального лиха.
14 Квітня, 2021 р., 09:22
В Попельнастівській територіальній громаді активно оновлюється бібліотечна мережа. Зокрема, завершено ремонт Добронадіївської центральної публічної бібліотеки. Сьогодні, 14 березня, дизайнерські меблі, виготовлені на спеціальне замовлення, були доставлені і встановлені в приміщенні цієї бібліотеки.
13 Квітня, 2021 р., 10:32
Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини, висловлює подяку всім небайдужим, які долучилися до пошуку літературних талантів серед школярів Попельнастівської територіальної громади!
12 Квітня, 2021 р., 11:17
За ініціативою Олега Волянського голови Попельнастівської громади, 5-9 квітня відбулися тематичні поїздки працівників відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини (начальник Михайло Ковальчук, спеціаліст Аліна Бичко) до закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Олександрівки, Червоної Кам’янки, Куколівки, Улянівки та Добронадіївки.
09 Квітня, 2021 р., 13:55
У здоровому тілі - здоровий дух. Ми вже писали про розвиток спорту, зокрема про роботу секції боксу, та про відкриття нових секцій у селах нашої громади...