В е-лікарняному оновились причини непрацездатності Олександрійське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області

В е-лікарняному оновились причини непрацездатності

• Переглядів: 240

Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних Олександрійське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

• Переглядів: 249

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

• Переглядів: 231

Відповідно до ч.1. ст.1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (зі змінами та доповненнями) застрахованою особою у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні є особа, яка сплачує та/або за яку сплачується у встановленому законом порядку єдиний внесок.