Шановні керівники підприємств, організацій та установ!

  • 169

 

Фото без опису

Олександрійське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Кіровоградській області повідомляє, що розпочалась підписка на журнал

«Безпека праці на виробництві»

Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність Фонду, його управлінь та відділень та може бути корисним на підприємстві в наданні практичної допомоги в організації, розроблені та впроваджені профілактичних заходів з безпеки виробництва, запобіганні виробничому травматизму, забезпеченні здорових і безпечних умов праці тощо.

У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де немає спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання.

У публікаціях журналу містяться коментарі до нормативно-правових актів, законодавчих та інших директивних документів, є надійним помічником службам з охорони праці.

Передплатити журнал можна в будь-якому поштовому відділенні України.       

Індекс журналу «Безпека праці на виробництві» - 37850.

Передплатна ціна на 2023 рік становить – 1 367 грн.52 коп., на 6 місяців –                         683 грн. 76 коп., 1 місяць – 113 грн. 96 коп.