На базі освітньо-культурного центру "Толока" відбулося урочисте привітання та нагородження учасників освітнього процесу

• Переглядів: 8

На виконання розпорядження Попельнастівського сільського голови від 26 травня 2021 року № 41-р "Про святкування Міжнародного дня захисту дітей", з метою відзначення Міжнародного дня захисту дітей та стимулювання кращих здобувачів освіти Попельнастівської територіальної громади 01.06 та 02.06. 2021 року на базі освітньо-культурного центру "Толока" відбулося урочисте привітання та нагородження учасників освітнього процесу.

Церемонія нагородження кращих учнів Попельнастівської громади

• Переглядів: 10

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей у Попельнастому, в культурно-освітньому центрі "Толока", відбулася церемонія нагородження кращих учнів Попельнастівської громади. Ці діти стали переможцями Всеукраїнських, обласних і районних олімпіад, конкурсів і змагань. Запрошені учні - своєю активною позицією і наполегливістю разом зі своїми керівниками презентують і прославляють нашу малу Батьківщину.

Спільна Священна рада РДЦС ОСІДУ РУНВіри та ДЦ ОСІДУ РУНВіри

• Переглядів: 11

29 травня 2021 у селі Олександрівці, що входить до складу Попельнастівської територіальної громади, відбулася спільна Священна рада РДЦС ОСІДУ РУНВіри (Голова - Мирослав Марченко) та ДЦ ОСІДУ РУНВіри (Голова – Віхор Кошуба).

Акція “Реставрація пам'яті. Маленька громада — великі справи"

• Переглядів: 28

26 травня 2021 року у Дівочому Полі, що входить до складу Попельнастівської територіальної громади — голова Олег Волянський, відбулася акція “Реставрація пам'яті. Маленька громада — великі справи.” Вперше подібне дійство пройшло у маленькому селі, яке має унікальний пам'ятник монументального мистецтва місцевого значення. Учні Олександрівської школи разом з адміністрацією та вчителями, жителі села та гості з Олександрії зібралися біля постаменту, на якому височить танк Т-34. Після виконання Державного Гімну до присутніх звернулася спеціаліст відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини Аліна Бичко. У своєму виступі вона наголосила, що тільки спільними зусиллями всіх членів громади — ми зможемо не тільки зберегти, але й примножити ті духовні скарби, які зібрані для нас поколіннями наших батьків. Лариса Кобан, сільський староста Дівочого Поля, розповіла історію монумента, який був встановлений за ініціативою Григорія Олійника, колишнього голови місцевого господарства та передала слово Володимиру Буніну, афганцю з Попельнастого. Володимир Валерійович, онук ветеранів Другої світової війни, згадав про своїх бойових побратимів і закликав дітей і молодь, присутніх на акції, берегти мир і пам'ять про наших героїв.

Продовження циклу лекцій в навчальних закладх Олександрії

• Переглядів: 33

Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини - начальник Михайло Ковальчук і культурно-освітній Центр "Толока" - директор Валерій Жванко, звітують про продовження циклу лекцій з історії нашого краю, розпочатого у Попельнастівській територіальній громаді. Ділитися знаннями - це нормально. Тому проект буде продовжено. Є домовленності про співпрацю та екскурсійну діяльність з навчальними закладами Олександрії.

Флеш-моб "Жива вишиванка"

• Переглядів: 31

20 травня 2021 року у Попельнастому, за ініціативою спеціаліста відділу культури, молоді і спорту та культурної спадщини Аліни Бичко відбувся флеш-моб "Жива вишиванка".

Мітинг-реквієм до Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

• Переглядів: 37

9 травня 2021 року у Попельнастому, біля братської могили відбувся мітинг-реквієм. Олег Волянський - голова Попельнастівської територіальної громади у своєму виступі наголосив, що День пам'яті і примирення і День перемого над нацизмом - були і залишаються в наших серцях священними. Так само, як подвиги військових на Сході України, де вже сьомий рік триває російсько-українська війна.

Розпочалася реалізація проекту "Рудий... і не тільки"

• Переглядів: 41

6 травня 2021 року культурно-освітній Центр "Толока" під патронатом Попельнастівської сільської ради та при сприянні старости села Дівоче Поле розпочали реалізацію проекту "Рудий... і не тільки."

ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ "АСТРОНОМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДМИТРА ЧИЖЕВСЬКОГО" (ДО 60-ТИ РІЧЧЯ ПОЛЬОТУ ПЕРШОЇ ЛЮДИНИ У КОСМОС)

• Переглядів: 69

За ініціативою Олега Волянського голови Попельнастівської громади, 5-9 квітня відбулися тематичні поїздки працівників відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини (начальник Михайло Ковальчук, спеціаліст Аліна Бичко) до закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Олександрівки, Червоної Кам’янки, Куколівки, Улянівки та Добронадіївки.