Проекти рішень

12 Лютого, 2021 р., 17:26
Проекти рішень 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2020 рік.     Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3 2. Про затвердження плану заходів з реалізації першого етапу (до 2022 року) Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава». 3. Про зміну назв та затвердження Статутів у  (новій редакції) закладів дошкільної освіти Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області.   4. Про зміну засновників та прийняття у комунальну власність Попельнастівської сільської ради цілісних майнових комплексів юридичних осіб зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району.