Зібрання старожитностей  Максима Щербакова покладено в  основу виставкової експозиції Культурно-освітнього Центру "Толока"

Зібрання старожитностей Максима Щербакова покладено в основу виставкової експозиції Культурно-освітнього Центру "Толока"

  • Переглядів: 83

Захищати Україну можна навіть після смерті. Так, як зробив це Максим Щербаков, наш земляк. Максим народився 06.09.1984 у Жовтих Водах. Закінчив Попельнастівську ЗОШ І-ІІІ ст. у 2002 році. Служив у Збройних силах України, прикордонником у 2002-2004 роках. Навчався у Кіровоградському Державному педагогічному університеті. Помер від важкої хвороби 14.05.2009 року.

Друга річниця "Толоки" у Попельнастому

Друга річниця "Толоки" у Попельнастому

  • Переглядів: 71

Друга річниця "Толоки" у Попельнастому - це ще не ювілей. Але гарний привід згадати тих людей, які в різний час, долучилися до краєзнавчого руху. Збиранням старожитоностей захопилося бато дітей і дорослих. Їх активна участь у мандрівках, пошуках і походах рідним селом і краєм - допомогла усвідомити, на якій багатій землі ми живем, яка у нас яскрава історія. Дякую всім Вам за дружбу і допомогу, радий буду зустрітися. Бережіть себе. Ви потрібні Україні, не пропадайте!