День Соборності в Попельнастівській бібліотеці

• Переглядів: 669

День Соборності. Попельнастівська бібліотека разом з працівниками БК, школи та учнями відзначили свято низкою заходів: спільною святковою ходою, колективним співом, флешмобами "Єднання" та "Серцем до серця". У бібліотеці діє виставка друкованих видань " Історико- патріотичний хроноскоп".

• Переглядів: 673

Попельнастівська бібліотека – філія Олександрійської районної централізованої бібліотечної системи. Бібліотеку було відкрито 1 березня 1950 року, на момент відкриття, книжковий фонд налічував 1025 примірників, про що свідчать записи інвентарної книги №1. Станом на 01.01.2019 року фонд документів бібліотеки становить 10550 примірників. За період свого існування бібліотека неодноразово змінювала своє місце знаходження, приміщення були пристосованими. В 2010 році відбулося чергове переведення бібліотеки філії до приміщення, де вона знаходиться і зараз. В 2017 -2018 роках, за кошти Попельнастівської сільської громади, здійснено капітальний ремонт будівлі бібліотеки. Бібліотеку приєднано до мережі «інтернет», оснащено новітніми носіями інформації: ноутбук, принтер, відеопроектор. Бібліотека стала невід’ємною ланкою культурно – освітнього центру «Толока». За 69 років роботи Попельнастівської бібліотеки – філії , бібліотечну справу здійснювали фахівці різних рівнів. Кожен з них в певній мірі удосконалював, зберігав, розвивав бібліотечну галузь на теренах Попельнастого. Понад пів століття на бібліотечному поприщі працює Клокова Галина Михайлівна – високо кваліфікований спеціаліст, меценатка, хранителька та збирач духовного надбання нашої громади. З 2003 року по червень 2019 року бібліотечну справу Попельнастівської бібліотеки – філії очолювала фаховий спеціаліст Шкуратько Наталія Василівна. З червня 2019 року бібліотекарем є Жванко Зінаїда Володимирівна.