Флеш-моб "Жива вишиванка"

• Переглядів: 341

20 травня 2021 року у Попельнастому, за ініціативою спеціаліста відділу культури, молоді і спорту та культурної спадщини Аліни Бичко відбувся флеш-моб "Жива вишиванка".

Воркшоп «Кар’єрні виклики в креативних індустріях»

• Переглядів: 328

Працівники відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини, бібліотекар Попельнастівської бібліотеки-філії, директор КОЦ «Толока» долучилися до науково-практичного воркшопу онлайн: «Кар’єрні виклики в креативних індустріях»

9 травня мітинг-реквієм

• Переглядів: 351

9 травня 2021 року у Попельнастому, біля братської могили відбувся мітинг-реквієм. Олег Волянський - голова Попельнастівської територіальної громади у своєму виступі наголосив, що День пам'яті і примирення і День перемого над нацизмом - були і залишаються в наших серцях священними. Так само, як подвиги військових на Сході України, де вже сьомий рік триває російсько-українська війна.

Нарада з працівниками клубних закладів Попельнастівської ТГ

• Переглядів: 613

28 квітня 2021 року відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини Попельнастівської сільради організував і провів у Червонокам’янському базовому будинку культури виробничу нараду. Це вже друга подібна нарада з працівниками клубів, сільських будинків культури та працівниками бібліотек з часу створення нової громади.

Про шкоду штучних квітів

• Переглядів: 382

В останні десятиліття виникла неписана традиція прикрашати могили на кладовищах штучними квітами.

Загальноукраїнська акція покликана вшанувати пам'ять жертв катастрофи та ліквідаторів

• Переглядів: 374

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС 26 квітня Український інститут національної пам`яті ініціює загальноукраїнську акцію, покликану привернути увагу широкого загалу до пам`ятної дати і вшанувати пам`ять жертв катастрофи та ліквідаторів, які ціною свого життя врятували Україну і світ від глобального лиха.

• Переглядів: 347

В Попельнастівській територіальній громаді активно оновлюється бібліотечна мережа. Зокрема, завершено ремонт Добронадіївської центральної публічної бібліотеки. Сьогодні, 14 березня, дизайнерські меблі, виготовлені на спеціальне замовлення, були доставлені і встановлені в приміщенні цієї бібліотеки.

Подовження онлайн-конкурсу "У пошуках літературних талантів"

• Переглядів: 377

Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини, висловлює подяку всім небайдужим, які долучилися до пошуку літературних талантів серед школярів Попельнастівської територіальної громади!