У здоровому тілі - здоровий дух!

Спортивний розвиток підростаючого покоління на сьогодні є одним із ключових завдань Відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини Попельнастівської сільської ради. Адже як всім добре відомо: у здоровому тілі - здоровий дух!

Приємно повідомити, що боксери Попельнастівської громади нещодавно взяли участь у двох спортивних змаганнях.

28 травня 2021 року у місті Горішні Плавні відбувся Всеукраїнський турнір з боксу на честь почесного громадянина Мартиненко Володимира Петровича на відкритому ринзі дитячої юнацької школи №1. Попельнастівську громаду представляли спортсмени: Владислав Титаренко (вага 66 кг., 2006 рік народження), Денис Озірний (вага 48 кг., 2008 рік народження), Кирило Лисянський (вага 50 кг., 2008 рік народження). Тренер з боксу Попельнастівської ТГ: Дмитро Примак. Почесне призове ІІ місце зайняв Владислав Титаренко.

29 травня 2021 року у місті Знам’янка відбувся міжрегіональний турнір з боксу.

Суддівською комісіє визначено переможців:

• Владислав Титаренка зайняв І місце в своїй ваговій категорії та І місце в категорії «найкращий бій турніру»

• Денис Озірний зайняв І місце в своїй ваговій категорії;

• Кирило Лисянський зайняв ІІ місце в своїй ваговій категорії.

Дякуємо нашим спортсменам за створення позитивного іміджу громади. Вітаємо переможців, бажаємо успіху та майбутніх здобутків.