9 травня мітинг-реквієм

9 травня 2021 року у Попельнастому, біля братської могили відбувся мітинг-реквієм. Олег Волянський - голова Попельнастівської територіальної громади у своєму виступі наголосив, що День пам'яті і примирення і День перемого над нацизмом - були і залишаються в наших серцях священними. Так само, як подвиги військових на Сході України, де вже сьомий рік триває російсько-українська війна.

Захистити мир, територіальну цілісність України та її незалежність - головне завдання нашого покоління. Цю думку також стверджували у своїх виступах учасники літературно-музичної композиції з Попельнастівського будинку культури. На заході були представники сільської ради, громадськості, духовенства, вчителі та учні, жителі села і гості. Після хвилини мовчання відбулося покладання квітів до могил загиблих у Другій світовій війні воїнів та наших земляків, що віддали своє життя за незалежність нашої батьківщини.