Цикл лекцій "Астрономічні дослідження Дмитра Чижевського" (до 60-ти річчя польоту першої людини у космос)

• Переглядів: 435

За ініціативою Олега Волянського голови Попельнастівської громади, 5-9 квітня відбулися тематичні поїздки працівників відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини (начальник Михайло Ковальчук, спеціаліст Аліна Бичко) до закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Олександрівки, Червоної Кам’янки, Куколівки, Улянівки та Добронадіївки.

16-та Всеукраїнська акція "Серце до серця"

• Переглядів: 572

У період з 01 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме 16-та Всеукраїнська акція "Серце до серця" під гаслом "Здорові немовлята" головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання та передання в безкоштовне користування в територіальні медичні об'єднання кожної області України.

Завершується ремонт Центральної бібліотеки Попельнастівської ОТГ, що розташована у Будинку культури села Добронадіївка

• Переглядів: 394

У приміщенні вже облаштовано нову стелю та змонтовано освітлення, дещо переплановано внутрішній інтер'єр, вирізані елементи старої системи опалення, тривають внутрішні роботи. На об'єкті вже побували дизайнери, які розробляють проекти нових бібліотечних полиць та робочих меблів для працівників та відвідувачів. Відкриття оновленого об'єкту планується на квітень 2021.

Виїзна вистава «Ріпка на новий лад» для вихованців дитячого будинку " Перлинка"

• Переглядів: 413

11 березня для вихованців дитячого будинку «Перлинка» (село Войнівка, Олександрійського р-ну) відбулася виїзна вистава «Ріпка на новий лад». Показав її аматорський театр ляльок «Котасики», який діє вже третій рік при Культурно-освітньому Центрі «Толока» Попельнастівської сільської ради. Судячи з реакції дітей та дорослих на виставу – волонтерська акція була успішною. Після вистави діти активно спілкувалися з акторами, знайомилися – на дотик – з ляльками, та мали майстер-клас по «управлінню» ляльковими героями.

День народження Великого Кобзаря!

• Переглядів: 344

9 березня, у 1814 році з'явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Шевченків «Кобзар» для українців те саме, що й Біблія. Його загортали у вишитий рушник і зберігали біля образів як святиню. По ньому український селянин вчився читати. Вуста старанно шепотіли заповітні прості рядки, а розум осявала істина – «Борітеся – поборете!» Його вчили напам’ять. Політв’язні царату, дисиденти, шістдесятники.