В Попельнастівській територіальній громаді активно оновлюється бібліотечна мережа. Зокрема, завершено ремонт Добронадіївської центральної публічної бібліотеки. Сьогодні, 14 березня, дизайнерські меблі, виготовлені на спеціальне замовлення, були доставлені і встановлені в приміщенні цієї бібліотеки.

Голова Попельнастівської ТГ Олег Волянський говорить, що тільки здорові і освічені люди – розвивають і збагачують державу, а кожна держава починається у громаді і сім'ї. Тому розвитку спорту і культурі ми приділяли і будемо приділяти належну увагу.

Проводить замовлення та координує хід ремонтних робіт у бібліотеках Михайло Ковальчук - начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини.