Попельнастівська громада відзначає 150-річчя від дня народження Лесі УКРАЇНКИ

• Переглядів: 558

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок.

Пам’ятний захід  присвячений річниці виводу радянських військ з Афганістану

Пам’ятний захід присвячений річниці виводу радянських військ з Афганістану

• Переглядів: 424

15 лютого 2021 року, з дотриманням умов адаптивного карантину, працівники відділу культури і Попельнастівського будинку культури провели пам’ятний захід та показали літературно-музичну композицію, присвячену річниці виводу радянських військ з Афганістану. Вшанування воїнів-ветеранів стало у Попельнастому вже багаторічною традицією. Тепер ця традиція поширюється на всю велику Попельнастівську громаду, на території якої нині проживає 18 воїнів-інтернаціоналістів.