Завершується ремонт Центральної бібліотеки Попельнастівської ОТГ, що розташована у Будинку культури села Добронадіївка

Дата: 19.03.2021 16:29

У приміщенні вже облаштовано нову стелю та змонтовано освітлення, дещо переплановано внутрішній інтер'єр, вирізані елементи старої системи опалення, тривають внутрішні роботи. На об'єкті вже побували дизайнери, які розробляють проекти нових бібліотечних полиць та робочих меблів для працівників та відвідувачів. Відкриття оновленого об'єкту планується на квітень 2021.

Ремонтні роботи контролює Відділ культури Попельнастівської ОТГ (начальник - Михайло Ковальчук). Активну організаційну допомогу надає директор Центральної бібліотеки Людмила Якимчук та бібліотекар Зоя Губа.