17 лютого 2021 року відбулося дві виробничі наради з працівниками бібліотек та клубних закладів

Дата: 17.02.2021 10:12

17 лютого 2021 року відбулося дві виробничі наради. Перша пройшла з працівниками 12 бібліотек у Центральній публічній бібліотеці села Добронадіївка Попельнастівської сільської ради.

Друга - з працівниками 14 клубних закладів у базовому будинку культури села Червона Кам'янка Попельнастівської сільської ради.

Перед присутніми виступив начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини Михайло Ковальчук та спеціалісти відділу культури Наталія Шкуратько та Аліна Бичко. Було розглянуто ряд організаційних питань, особливості планування, розпорядку роботи та виділені пріоритети подальшої діяльності.