Попельнастівська громада відзначає 150-річчя від дня народження Лесі УКРАЇНКИ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження ЛесіФото без описуФото без опису Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Ювілейний рік Лесі Українки – це нагода привернути увагу до творчості письменниці й актуалізувати її спадок.

Відповідно до Указу Президента України від 29.01.2021 №32/2021 та постанови Верховної Ради України від 08.02.2018 №2286-VIII «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» на території Попельнастівської громади закладами   культури були проведені заходи щодо відзначення ювілейної дати задля популяризації та вшанування творчості письменниці.

Добронадіївська центральна публічна бібліотека, Попельнастівська бібліотека-філія, Травневська бібліотека-філія, Долинська бібліотека-філія, Червонокам'янська бібліотека-філія, Олександрівська бібліотека-філія, Куколівська бібліотека-філія, Дівочепільська бібліотека-філія, Улянівська бібліотека-філія, Михайлівська бібліотека-філія, Щасливська бібліотека-філія активно долучилися до Всеукраїнського бібліотечного стріму #Лесине_слово_звучатиме_знову. Результати роботи можете переглянути за посиланням  https://photos.app.goo.gl/QVBrTH6MBHNKyHnN8

Окрім того, впродовж 2021 році у закладах культури Попельнастівської ТГ проходитимуть презентації книжкових виставок, тематичних поличок, а також онлайн-виставки, лекції, години-присвяти; відбуватимуться тематичні виховні та інформаційно-просвітницькі заходи: конференції, лекції, бесіди, диспути, години спілкування, літературно-музичні композиції, вечори поезії для громадян.