Вокальний фестиваль "Співоче поле"

• Переглядів: 281

25.06.2021 у базовому будинку культури Попельнастівської ТГ ( село Червона Кам'янка) відбувся вокальний фестиваль "Співоче поле". Захід приурочений до 25-ї річниці Дня Конституції та 30-ї річниці Дня Незалежності України. На заході всім присутнім продемонстрували айдентику до святкування 30-ї річниці Незалежності України, зокрема для Кіровоградщини. Айдентика була розроблена міністерством культури та інформаційної політики України.

• Переглядів: 464

У місті Кропивницький відбувся І обласний туристичний форум "Внутрішній та в'їзний туризм. Реалії та можливості сьогодення. Перспективи розвитку".

У селі Олександрівці було відкрито оновлену бібліотеку.

• Переглядів: 288

Після Попельнастого, Травневого і Добронадіївки - це вже четверта бібліотека на території Попельнастівської територіальної громади у якій завершено ремонт, оновлено дизайн та виготовлені нові меблі. "Книга була і залишається не тільки джерелом знань, а й унікальним арт-об'єктом, що відрізняє її від будь якого гаджета. І тому створення комфортних умов для спілкування з книгою і для роботи бібліотекарів - один з приорітетів в діях місцевої влади." Про це сказав Олег Волянський - голова Попельнастівської ТГ.