Вокальний фестиваль "Співоче поле"

25.06.2021 у базовому будинку культури Попельнастівської ТГ ( село Червона Кам'янка) відбувся вокальний фестиваль "Співоче поле". Захід приурочений до 25-ї річниці Дня Конституції та 30-ї річниці Дня Незалежності України. На заході всім присутнім продемонстрували айдентику до святкування 30-ї річниці Незалежності України, зокрема для Кіровоградщини. Айдентика була розроблена міністерством культури та інформаційної політики України.

Михайло Ковальчук - начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини представив працівникам культури нового директора Червонокам`янського базового сільського будинку культури - Тетяну Крейду.

Кожен заклад культури представляв свої найкращі вокальні номери. Глядачі отримали море задоволення, а вокалісти із завзяттям та емоційністю намагалися донести до залу фольклорні мотиви та народні традиції. Це перший, але не останній фестиваль, запланований до проведення на території Попельнастівської громади.