Фото без описуУ місті Кропивницький відбувся І обласний туристичний форум "Внутрішній та в'їзний туризм. Реалії та можливості сьогодення. Перспективи розвитку".

На заході були присутні Михайло Ковальчук (начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини) та Аліна Бичко ( спеціаліст відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини)

Урочисто відкрили форум Марія Чорна (голова Кіровоградської ОДА) та Сергій Шульга (голова Кіровоградської ради).

Євгеній Бахмач (голова ПАТ НВП "Радій" презентував майбутній туристичний магніт області - парк-готель "Скіфія".

На І-ій панельній дискусії піднімалися питання розвитку туризму - законодавче та правове регулювання сфери. Спроможність та адаптивність до нових реалій.

ІІ-а панельна дискусія познайомила з практиками, які пройшли шлях від ідеї до реалізації

На ІІІ-ій панельній дискусії розглядалися нові можливості галузі , зокрема діджтиталізація та цифрова трансформація в туризмі.

На завершення Ул`яна Соколенко (директор департаменту культури та туризму ОДА) підвела підсумки форуму та окреслила нові форми роботи туристичної галузі.