Працівники культури Попельнастівської ТГ підготували і провели 26 та 27 червня 2021 святкові концерти у Червоній Кам'янці та Улянівці

Перед початком концертів жителів громади привітали з ювілейним Днем Конституції старости сіл, керівники господарств і депутати Попельнастівської сільради. У святковій програмі в Червонокам'янському базовому будинку культури прийняли участь вокальні, хореографічні та музичні колективи з усієї громади.

Натомість концерт, що відбувся в Улянівці - цілком складався з музичної програми гурту "СтепDrive". Створив цей колектив та керує ним на волонтерських засадах Михайло Ковальчук - начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини. Двадцять два номери програми були з єнтузіазмом сприйняті жителями Улянівки, а весь концерт пройшов у теплій, майже домашній атмосфері, яку створили керівник та працівники місцевого БК. Святковий концерт у Попельнастому відбудеться сьогодні, о 20.00 в місцевому будинку культури.