16-а Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята»

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

Новонароджені діти потребують особливого догляду та безпеки. Саме від того, як ми забезпечимо своєчасну діагностику передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та вадами, залежить, яким буде здоров’я населення нашої країни.

На даний момент найбільш актуальною проблемою є придбання неонатального обладнання.

Збір коштів на закупівлю такого обладнання організовується по всій країні в рамках 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята » з 1 квітня по 30 вересня 2021 року.

Потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків, зробивши благодійний внесок – це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям.

Благодійний внесок для лікарні вашої області можна зробити онлайн на сайті sercedoserca.com.ua, через Приват 24, через термінал самообслуговування або у відділенні банку за реквізитами:

АТ КБ “ПРИВАТБАНК»

IBAN UA 173052990000026008043604327

ЄДРПОУ 34354227

ВБФ «Серце до серця»

Призначення платежу:

Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для __ області. Фото без опису