До Попельнастівської громади завітав цирк «Сучасник»!

До Попельнастівської громади завітав цирк «Сучасник»!

Програма колективу насичена та яскрава. Акробати, еквілібристи, повітряні гімнасти і клоуни - протягом всієї вистави тримають публіку в захваті.

Свято для малечі відбулося за сприяння сільського голови Олега Волянського.

Споносорську допомогу надали:

Попельнастівський СБК - СТОВ ім. Шевченка в особі голови Юрія Анатольєва.

Червонокам’янський БСБК - сільськогосподарський виробничий кооператив імені «Фрунзе» в особі голови Михайла Гончаренка.

Олександрівський СБК - фермерське господарство «Олександрівське» в особі голови Миколи Муленка.

Щасливський СБК - староста с. Щасливе Тетяна Коваленко, фермерське господарство «АгроРос» в особі голови Олеся Погрібного, фермерське господарство «Щасливе – Агро» в особі голови Юлії Єремійчук, фермерське господарство «Кривошей» в особі голови Сергія Кривошея, фермерське господарство «Яна» в особі голови Володимира Грома.

Щиро дякуємо за вашу активну громадську позицію та якраве свято для жителів Попельнастівської громади.

Найближчі вистави цирку «Сучасник»:

Щасливський СБК 01.10.2021 р. о 14:00

Червонокам’янський БСБК 09.10.2021 р. о 14:00

Тож, хто ще не встиг на власні очі побачити це дійство, не проґавте можливість!