11 вересня в Улянівці Попельнастівської сільської ради відбувся День села

11 вересня в Улянівці Попельнастівської сільської ради відбувся День села. В будинку культури пройшов святковий концерт та нагородження переможців у багатьох номінаціях. Голова Попельнастівської громади Олег Волянській, звертаючись до жителів села та гостей, привітав всіх зі святом, розповів про плани адміністрації на найближчу перспективу і запевнив, що поступальний розвиток територій - був і залишається приорітетом і головним завданням влади.

Урочистості розпочалися ще з ранку. У будинку культури проходила виставка місцевих майстринь-вишивальниць. На подвір'ї працювали атракціони для дітей та виїзна торгівля смаколиками. Завершився вечір святковим фейерверком та запальною дискотекою для молоді