Батарейки, здавайтеся!

Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини ініціював довготривалу акцію зі збору використаних батарейок.

Пластикові контейнери для старих елементів живлення знаходяться в будинках культури, сільських клубах та бібілотеках Попельнастівської громади.

Чому це важливо? Батарейки дуже небезпечні. Їх не можна викидати разом з іншим сміттям! Одна батарейка забруднює 16 квадратних метрів землі. Кожна містить сильні луги або кислоти, деякі — важкі метали. Взаємодіючи на сміттєвому полігоні, елементи батарейки утворюють отруйну суміш, яка знепліднює землю та може вражати живі організми, зокрема людину.

Відпрацювавши своє, батарейка стає непотрібною. Важливо не дати їй потрапити в довкілля — натомість віднести до надійного пункту прийому.

Пам'ятаймо, що кожен з нас щодня власними вчинками визначає у якому світі і в якому суспільстві ми житимемо далі. Фото без опису