15 вересня в Червонокам’янському БСБК Попельнастівської сільської ради відбулася виробнича нарада за підсумки роботи клубних закладів впродовж 9 місяців 2021 року.

Відділ культури, туризму, молоді і спорту та культурної спадщини провів аналіз проведених заходів та надав фахові рекомендації для використання в роботі. Валерій Жванко (директор КОЦ «Толока») наголосив про створення прес-служби у закладах культури та алгоритм їхньої дії. Разом з працівниками було окреслено плани роботи клуб в IV кварталі.

Після наради пройшов огляд театрального жанру клубних закладів Попельнастівської територіальної громади «Вересневі самоцвіти».

Свої колективи представляли:

Добронадіївський СБК - інсценізація «Чекаємо гостей», керівник Лідія Сідельникова.

Долинський СК - українська народна казка «Коза-дереза», керівник Світлана Жидулова.

Попельнастівсий СБК - театральний колектив «Позитив» сценка «Кумоньки», керівник Валентина Терещенко.

Щасливський СБК - Інсценізація «Сонечко», керівник Оксана Мельник.

Червонокам'янський БСБК - театралізована постанова української народної казки «Жив був пес» народний аматорський колектив «Нове життя», керівник Тетяна Крейда.

Дівочепільський СБК - сценка «Перепис населення», керівник Надія Вдовенко.

Олександрівський СБК 1) дитячий театр малих форм - інтерактивна вистава «Хвилина на самотність» . 2) народний аматорський театр - театральна мініатюра «Не буде баба дівкою», керівник Валентина Жовтоножко.

Михайлівський СБК - інсценізація з кінофільму «Весілля в Малинівці», керівник Олександра Григорова.

Травневський СБК - інсценізація «Дві Куми», керівник Григорій Барсуков.Фото без опису