Психологічна підтримка в умовах війни: як допомогти ветеранам та їх сім’ям?

  • 62

Фото без опису

Психічне здоров’я усіх громадян важливе, втім на період війни – у часи постійного опору зовнішній загрозі – особливо важливим є стан добробуту тих, хто захищає зараз нашу країну, і тих, хто її захищав. Йдеться передусім про ветеранів і ветеранок війни й, звісно, про членів їхніх сімей, а також членів сімей тих, хто загинув, захищаючи країну.

За сприяння Державної служби зайнятості організовуються курси цільового призначення за програмою «Соціально-психологічна підтримка ветеранів та їх сімей».

Метою курсу є формування професійних компетенцій щодо надання спеціалізованої соціально-психологічної підтримки ветеранам, ветеранським родинам та дітям з ветеранських родин, а також отримання та поглиблення знань про потреби ветеранів та їх родин, бар’єри на шляху отримання допомоги та роль соціальних сервісів у їх подоланні, дію стигми та способи протидії.

Сьогодні суспільству потрібно вміти пристосовуватися та адаптуватися до ветеранів й усіляко сприяти їх підтримці. Тож запрошуємо на курси, які розпочинаються 26 лютого 2024 року.

Навчання буде проходити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Деталі навчання дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості