Які зміни відбулися у законодавстві щодо надання грантів для підтримки підприємництва?

  • 167

Фото без опису

 

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» затверджено наступні порядки: 

  • Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу;
  • Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства;
  • Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Інформація про ці порядки була розміщена на нашій сторінці під рубрикою «Підтримка підприємництва».

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 903 (набрала чинності 17.08.2022) внесено зміни до вказаних порядків. 

Так, змінами до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу визначено, що сімейні фермерські господарства можуть отримувати мікрогранти за умови залучення до роботи у таких господарствах додаткового одного або двох членів.

Змінами також більш детально врегульовані питання створення робочих місць. Це має відбутися протягом 6 місяців з дня укладення договору мікрогранту. Працевлаштування на ці місця осіб має бути на строк не менше як на 24 місяці. У разі звільнення працівників до закінчення дворічного строку на ці робочі місця мають бути працевлаштовані інші особи.  

Примітка. Ознайомитися з текстом постанови № 903 можна на урядовій вебсторінці. https://cutt.ly/4XkSMgF

У вас є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Кіровоградський обласний центр зайнятості