Орієнтовний план роботи на 2022 рік Культурно-освітнього Центру “Толока”

1. Оцифровка матеріалів шкільних та громадських музеїв при клубах та Будинках культури Попельнастівської громади.

2. Створення електронного архіву документів та фотографій для “Серця громади” та офіційного сайту відділу культури.

3. Розробка концепції та створення квест-маршруту “Підземелля історії” в підвальних приміщеннях “Толоки”.

4. Обладнання відпочинкової зони на території “Толоки”.

5. Обладнання та інформаційний супровід туристичної локації “Козацька вежа”.

6. Видавнича діяльність: збірка віршів Зінаїди Жванко; “Голодомор. Сповідь очевидця”; “Матеріали до історії нашого краю”.

7. Реекспозиція музейних просторів у Олександрівці, Щасливій, Добронадіївці, Червоній Кам'янці.

8. Продовження циклу лекцій по ЗЗСО Попельнастівської та Олександрійської громади: “Дмитро Чижевський — мегазірка з Олександрії”, “Видатні особистості нашого краю”, “Музей одного дня”.

9. Продовження проекту “Реставрація пам'яті” у Дівочому Полі та інших селах громади.

10.  Продовження методичної та консультативної допомоги Олександрійському музейному Центру у створенні експозиції відділу “Будинок Чижевського”.

11.  Продовжити створення рекламної продукції туристично-краєзнавчого характеру (фільми, відеоролики, буклети, банери, значки...)

12.  Продовження культурно-освітньої та екскурсійної діяльності для гостей та жителів громади.

13.  Наповнення інформацією сайтів громади та сайтів відповідних підрозділів Попельнастівської сільської ради.

14.  Участь у семінарах, наукових конференціях, тренінгах, та лекційна діяльність.