15 сесія 8 скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятнадцятої позачергової сесії Попельнастівської  Текстовый редактор Word | Компьютер плюс

сільської ради

1.

Про надання дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та передачі у власність  для  ведення особистого селянського господарства.

2.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

3.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок  у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

4.

Про затвердження   проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

5.

Про надання дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

6.

Про надання дозволу на здійснення санітарної обрізки дерев та видалення самосійних і порослевих дерев на території Попельнастівської сільської ради.

7.

Про надання дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у  власність для  будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для садівництва.

8.

Про надання дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок та передачі  у приватну власність   для  будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

9.

Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду для ведення городництва.

10.

Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

11.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачі  у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

12.

Про  реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки загальною площею – 69,8252 за межами населеного пункту с.Михайлівка на території Попельнастівської сільської  ради Олександрійського району Кіровоградської  області.

13.

Про внесення змін до рішення сесії Куколівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області №196 від 27.08.2019.

14.

Про внесення змін до рішення сесії Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області.

15.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її  в оренду для городництва.

16.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність для ведення індивідуального садівництва.

17.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду у зв’язку із зміною цільового призначення з сінокосіння та випасання худоби на для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Анатольєву Юрію Анатолійовича.

18.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність для ведення фермерського господарства.

19.

Про відмову у наданні дозволу на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та передачі у власність для ведення особистого селянського господарства.

20.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну власність земельних ділянок  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

21.

Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби.

Текстовый редактор Word | Компьютер плюс
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби на 49 років. Текстовый редактор Word | Компьютер плюс
23.

Про надання дозволу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення фермерського господарства.