14 сесія 8 скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чотирнадцятої чергової сесії Попельнастівської   Текстовый редактор Word | Компьютер плюс

сільської ради

1

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

2

Про затвердження проекту землеустрою та передачу у приватну власність земельних ділянок  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

3

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельни ділянок у приватну власність для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва.

4

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5

Про надання дозволу  на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для  ведення особистого селянського господарства.

6

Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення                                                           земельних ділянок у власність  для  ведення індивідуального садівництва.

7

Про надання дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельних ділянок у  власність для  будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

8

Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення                                                        земельних ділянок  в оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

9

Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення                                                           земельної  ділянки  в оренду на 49 років для городництва.

10

Про надання дозволу  на  розробку  проекту  землеустрою щодо відведення             земельних  ділянок та передачі  у приватну власність   для  будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

11

Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту  землеустрою щодо відведення                                                           земельної  ділянки  в оренду на 49 років для сінокосіння та випасання худоби.

12

Про відмову у наданні дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та передачі у власність для ведення особистого селянського господарства.

13

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачі у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки.

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва.

17

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  ведення особистого селянського господарства.

18

Про відмову у наданні дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність для ведення фермерського господарства.

19

Про внесення змін до рішення сесії Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області.

20

Про припинення дії державного акта на постійне користування Полового І.О.

21

Про надання дозволу на здійснення санітарної обрізки дерев та видалення самосійних і порослевих дерев на території Попельнастівської сільської ради.

22

Про продовження строку дії договору оренди земельних ділянок.

23

Про надання дозволу  на  виготовлення технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж невитребуваної частки(паю) в натурі (на місцевості)  для передачі в оренду.

24

Відмова в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби на умовах надання в оренду терміном на 7 років.

25

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 50,5096 га СВК ім. Фрунзе.

26

Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу  земельної  ділянки в оренду ТОВ «УКРТАУЕР».

27

Про  надання  дозволу на  розміщення зовнішньої реклами.

28

Про  реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки  на території Попельнастівської сільської  ради Олександрійського району Кіровоградської  області.

29

Про затвердження звіту про виконання бюджету Попельнастівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року:

30

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

31

Про затвердження Положення про резервний  фонд

32

Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад