Заходи соціального захисту населення у січні- липні 2021 року

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (25,6%), менеджерів та професіоналів (25,6%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (12,0%), кваліфікованих робітників з інструментом (11,3%), фахівців (12,8%), та найпростіші професії (12,7%).

Станом на 1 серпня 2021 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  2,0 тис. осіб, з яких 69,1 % складали жінки, 30,0 % – молодь віком до 35 років, кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 23,3 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні- липні 2021 року перебувало 5,3 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у липні  місяці – 0,242 тис. осіб.

Протягом січня- липня 2021 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 1488 осіб, з них 1308 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 286 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 176 осіб.

Станом на початок серпня 2021 року 1,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 серпня 2021 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 133. У середньому на одну вакансію претендувало 15 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: лікарі-стоматологи, бухгалтери, спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), бібліотекари, електрогазозварники, кухари, соціальні робітники, продавці продовольчих та непродовольчих товарів,  водії автотранспортних засобів, електрогазозварники-врізальники, трактористи,  охоронники та інші.

Інформацію підготував відділ інформаційних систем

Олександрійського міськрайонного центру зайнятості