Зупинимо злодіїв разом!

Звертаємося до жителів територіальної громади з проханням не залишатися байдужими, і невідкладно повідомляти про підозрілих осіб, які вчиняють крадіжки енергетичного майна або скуповують трансформаторну оливу, металеві кутники з опор високовольтних ліній електропередач та алюмінієві дроти.

Номерний знак, марка, колір автомобіля, на якому пересуваються дані особи, опис їхньої зовнішності, інша інформація про них – все це може суттєво посприяти припиненню протиправної діяльності та притягненню розкрадачів до відповідальності.

Тільки спільними зусиллями та за допомогою небайдужих громадян можливо зупинити розкрадання енергетичного майна та отримати безперебійне і якісне енергопостачання.

Телефони оперативного чергового служби захисту економіки ПрАТ «Кіровоградобленерго»: (067) 520-75-04 (цілодобово).