Станьте патронатним вихователем і подаруйте дитині віру в майбутнє!

Служба у справах дітей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району шукає людей з добрим відкритим серцем, які готові тимчасово дати притулок та сімейний затишок дітям, які цього потребують.

Патронатний вихователь – це не просто професія, це можливість стати для дитини опорою, другом та наставником, подарувати їй шанс на щасливе життя.

ВАШОЇ допомоги потребують діти, які залишилися без батьківського піклування; перебувають у складних життєвих обставинах; потребують тимчасового захисту.

Патронатні вихователі отримують гідну винагороду:

• 5 прожиткових мінімумів (15 140 грн.) щомісяця + соціальну допомогу на дитину;
  • підтримку: безкоштовне навчання, консультації психологів, соціальних працівників;
  • можливість творити добро: дарувати любов і опіку дітям

Патронатним вихователем може стати громадянин України, який пройшов курси підготовки патронатних вихователів, має згоду всіх членів своєї сім’ї та відповідне житло.

Більш детальну інформацію про те, як стати патронатним вихователем, можна отримати звернувшись до Служби у справах дітей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області: вул. 6-го Грудня, 25, м. Олександрія, Кіровоградська область, або за телефонами: 066-018-73-62; 068-140-74-11