Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine

  • 81

Фото без опису

У Міжнародний день чоловіків, ми запускаємо онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків!

Він безкоштовний, анонімний та працює цілодобово. Його можна знайти в:

Telegram: https://bit.ly/3ukQmzY

Viber: https://bit.ly/3QMm68y

На сайті Лінії підтримки для чоловіків: https://2345.in.ua

Психологічна підтримка у форматі онлайн-спілкування покликана допомогти чоловікам стабілізувати свій емоційний стан, знайти внутрішні ресурси для виходу зі складних ситуацій та усвідомити проблемні аспекти поведінки.

Кожен чоловік може звернутися по консультацію в чат один раз на добу з тривалістю консультації до 90 хвилин. Операторами/-ками є кваліфіковані психологи/-ині з багаторічним досвідом.

Писати чоловіки можуть з будь-яких питань, що викликають стрес: проблеми на роботі чи стосунках, переживання через війну, складнощі у регуляції гніву тощо.

У жовтні 2022 року ми запустили роботу безкоштовної анонімної та цілодобової лінії психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. За більш ніж рік роботи психологи/-ині прийняли понад 9200 дзвінків. Аби чоловіки мали більше можливостей для звернення по підтримку, команда проєкту вирішила створити онлайн-чат у доповнення до гарячої лінії.

Робота гарячої лінії та чату забезпечується UNFPA у співпраці з Інноваційні соціальні рішення за фінансової підтримки уряду Великої Британії British Embassy Kyiv