Питання – відповідь В яких закладах освіти учасник бойових дій може пройти професійне навчання в рамках експериментального проекту?

  • 117

Фото без опису

Порядок реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 р.). Як зрозуміло з назви Порядку освіту можна здобути в центрах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Відповідно до пункту 8 вказаного Порядку учасник бойових дій чи особа з інвалідністю внаслідок війни здійснює вибір місця професійного навчання із переліку закладів освіти, сформованого Державним центром зайнятості.

З інформацією про заклади освіти можна ознайомитися на веб-сайті Державного центру зайнятості https://is.gd/hWaBsi

Примітки. В Кіровоградській області центр професійно-технічної освіти не утворено.

Матеріал є черговим з розкриття інформації про експериментальний проект. Попередній матеріал цієї тематики був розміщений на нашій сторінці 5 жовтня 2023 р. https://is.gd/FNWdW4

З інформацією щодо експериментального проєкту можна ознайомитися на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/lnnbl

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут: https://is.gd/umndXM

Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості