Питання – відповідь За якими професіями учасник бойових дій може пройти професійне навчання в рамках експериментального проєкту?

  • 171

Фото без опису

Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984 (набрала чинності 19 вересня 2023 р.).

Відповідно до пункту 7 вказаного Порядку  учасник бойових дій та особа з інвалідністю внаслідок війни здійснює вибір професії або програми підвищення кваліфікації з переліку професій та програм підвищення кваліфікації для професійного навчання здобувачів освіти, сформованого Державним центром зайнятості.

Такий перелік містить інформацію про форми, види та тривалість професійного навчання за відповідною професією та програмою підвищення кваліфікації із зазначенням дати початку професійного навчання.

Цей перелік розміщено на власному офіційному вебсайті Державного центру зайнятості https://is.gd/SdGrIw  

На вебсайті розміщено також реєстр освітніх програм https://is.gd/PCJ5Pa

Примітка. Матеріал є черговим з розкриття інформації про експериментальний проєкт. Попередній матеріал цієї тематики був розміщений на нашій сторінці 4 жовтня 2023 р. https://is.gd/04CxPG  

З інформацією щодо експериментального проєкту можна ознайомитися на вебсторінці Державного центру зайнятості http://surl.li/lnnbl

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Пишіть у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості