Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

 • 275

Фото без опису

Відповідно до п. 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень», затверджених 11 грудня 1984 року № 470, Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Попельнастівської сільської від 20 липня 2023 року № 86, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.
Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для актуалізації списків громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.
Перереєстрація здійснюватиметься в період з 01 жовтня по 31  грудня 2023 року на підставі надання громадянами, які зареєстровані та проживають на території Попельнастівської ТГ,  наступних документів:

 • - заява на перереєстрацію облікових даних встановленого зразка, підписана всіма повнолітніми членами сім'ї, які зараховані на облік;
 • - довідка про склад сім’ї;
 • - довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї;
 • - документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;
 • - довідка з місця роботи повнолітніх членів сім’ї, які стають на квартирний облік (посада, дата прийняття та чи перебуває громадянин на квартирному обліку за місцем роботи), для пенсіонерів копію та оригінал пенсійного посвідчення;
 • - оригінали паспортів всіх повнолітніх членів родини, зареєстрованих по квартирі, ксерокопії паспортів осіб, які бажають стати на квартирний облік;
 • - копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів на всіх членів сім’ї;
 • - оригінали та ксерокопії свідоцтв про народження дітей;
 • - оригінали та ксерокопії свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу;
 • - оригінал та ксерокопія документа, який дає право на пільгу (медичний висновок приймається  в оригіналі);
 • - витяги на всіх членів сім’ї, які зараховані на облік, про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову;

Громадяни, які не поновлять документи своїх облікових справ у встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, та будуть зняті з  квартирного обліку.
Прийом документів на перереєстрацію здійснюється в адмінприміщеннях старостинських округів (сільських рад) або ж уповноваженою особою за адресою: м. Олександрія вул. 6-го Грудня, 25, управління соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради.


 

Додаток 3

до Положення про квартирний облік

при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради

 

Сільському голові 

Попельнастівської сільської ради

Олегу ВОЛЯНСЬКОМУ

__________________________________

(П.І.Б. та адреса проживання заявника)

__________________________________

__________________________________

__________________________________

тел. ______________________________

 

ЗАЯВА

Прошу здійснити перереєстрацію моїх облікових даних в реєстрі осіб на поліпшення житлових умов, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради.

До заяви додаються:

 1. довідка про склад сім'ї;

 2. довідка з місця проживання;

 3. витяги на всіх членів сім’ї про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову;

 4. ________________________________________________________________;

 5. ________________________________________________________________;

 6. ________________________________________________________________.


 

«____» ___________ 20____ р.           _____________       ____________________

                                                                      (підпис)                 (ініціали та прізвище заявника)

 

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду Попельнастівській сільській раді на використання моїх персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код, відомості з виданих на моє ім’я документів (сімейний стан, місце проживання, посвідчення про пільги та інші персональні дані) виключно з метою забезпечення реалізації адміністративно – правових відносин.

    Про права, визначені в ст. 8 Закону, мету збору даних та осіб, яким будуть передаватися персональні дані, повідомлений/повідомлена.

 

«____» ___________ 20____ р.            _____________       ____________________

                                                                                          (підпис)                 (ініціали та прізвище заявника)

Додаток 3 до Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради