Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Відповідно до п. 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень», затверджених 11 грудня 1984 року № 470, Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Попельнастівської сільської від 20 липня 2023 року № 86, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.
Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для актуалізації списків громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.
Перереєстрація здійснюватиметься в період з 01 жовтня по 31  грудня 2023 року на підставі надання громадянами, які зареєстровані та проживають на території Попельнастівської ТГ,  наступних документів:

• - заява на перереєстрацію облікових даних встановленого зразка, підписана всіма повнолітніми членами сім'ї, які зараховані на облік;
  • - довідка про склад сім’ї;
  • - довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї;
  • - документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;
  • - довідка з місця роботи повнолітніх членів сім’ї, які стають на квартирний облік (посада, дата прийняття та чи перебуває громадянин на квартирному обліку за місцем роботи), для пенсіонерів копію та оригінал пенсійного посвідчення;
  • - оригінали паспортів всіх повнолітніх членів родини, зареєстрованих по квартирі, ксерокопії паспортів осіб, які бажають стати на квартирний облік;
  • - копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів на всіх членів сім’ї;
  • - оригінали та ксерокопії свідоцтв про народження дітей;
  • - оригінали та ксерокопії свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу;
  • - оригінал та ксерокопія документа, який дає право на пільгу (медичний висновок приймається  в оригіналі);
  • - витяги на всіх членів сім’ї, які зараховані на облік, про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову;

Громадяни, які не поновлять документи своїх облікових справ у встановлений термін, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов, та будуть зняті з  квартирного обліку.
Прийом документів на перереєстрацію здійснюється в адмінприміщеннях старостинських округів (сільських рад) або ж уповноваженою особою за адресою: м. Олександрія вул. 6-го Грудня, 25, управління соціального захисту населення Попельнастівської сільської ради.

до Положення про квартирний облік

при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради

Сільському голові

Попельнастівської сільської ради

Олегу ВОЛЯНСЬКОМУ

(П.І.Б. та адреса проживання заявника)

тел. ______________________________

ЗАЯВА

Прошу здійснити перереєстрацію моїх облікових даних в реєстрі осіб на поліпшення житлових умов, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради.

До заяви додаються:

1. довідка про склад сім'ї;

2. довідка з місця проживання;

3. витяги на всіх членів сім’ї про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову;

4. ________________________________________________________________;

5. ________________________________________________________________;

6. ________________________________________________________________.

«____» ___________ 20____ р.           _____________       ____________________

(підпис)                 (ініціали та прізвище заявника)

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду Попельнастівській сільській раді на використання моїх персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код, відомості з виданих на моє ім’я документів (сімейний стан, місце проживання, посвідчення про пільги та інші персональні дані) виключно з метою забезпечення реалізації адміністративно – правових відносин.

Про права, визначені в ст. 8 Закону, мету збору даних та осіб, яким будуть передаватися персональні дані, повідомлений/повідомлена.

«____» ___________ 20____ р.            _____________       ____________________

(підпис)                 (ініціали та прізвище заявника)

Додаток 3 до Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Попельнастівської сільської ради