7-8 листопада 2023 року у ВЦ «Acco International відбудеться виставка ефективних рішень для відбудови

  • 136

Фото без опису

Виклики, перед якими сьогодні постає українське суспільство потребують ефективних та зважених рішень як з боку держави так і зі сторони бізнес спільноти, адже саме взаємодія та співпраця влади та бізнесу, науки та промислових підприємств надасть можливість для розбудови економічного розвитку України, сприятимуть створенню інвестиційного клімату країни та зростання добробуту громадян нашої держави.
Продовжуючи серію тематичних заходів, спрямованих на відкритий діалог та демонстрацію матеріалів, рішень та технологій щодо відновлення та відбудови інфраструктури України, ми анонсуємо проведення тематичної виставки “Ефективні рішення для відбудови”.

7-8 листопада 2023 року на єдиному майданчику у ВЦ “АККО Інтернейшнл” (Київ, проспект Берестейський, 40-Б) зберуться стейкхолдери відновлення інфраструктури - вітчизняні та міжнародні компанії, представники законодавчої та виконавчої влади, фонди та фінансові інституції та експертне середовище.
Робота виставки передбачає дводенну роботу експозиції, тематичні форуми від організаторів та семінари від партнерів.
Тематичні напрямки:

  1. Демонтаж. Очищення територій. Управління відходами від руйнувань.
  2. Енергозберігаючі технології. Альтернативна енергетика. Гарантоване електроживлення

Враховуючи вищенаведене, а також Ваш досвід ефективного управлінця, запрошуємо Вас долучитися до участі у виставці “Ефективні рішення для відбудови”, а також у роботі тематичних форумів:

  • 07.11.2023    Форум управління відходами від руйнувань
  • 08.11.2023    Форум енергоефективних рішень

Реєстрація обов'язкова: https://erv2023.ticketforevent.com/?draft_mode=on
Для участі у Форумах введіть промокод, HD2023, щоб отримати безкоштовний квиток