За якою формою подається заява про отримання клопотання на достроковий вихід на пенсію?

  • 165

Фото без опису

Нагадаємо, що громадяни, які втратили роботу у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, мають право на достроковий вихід на пенсію (ст. 49 Закону України “Про зайнятість населення”). Процедурні питання реалізації такого права врегульовані Порядком реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446.

Відповідно до пункту 31 вказаного Порядку зареєстрований безробітний, який має право на достроковий вихід на пенсію за віком, подає до філії обласного центру зайнятості заяву про отримання клопотання до Пенсійного фонду України та про припинення реєстрації. Форми таких заяви та клопотання затверджені наказом Державного центру зайнятості від 15 червня 2023 року № 87. 

Ознайомитись з цими документами можна на вебсторінці Державного центру зайнятості (http://surl.li/ihwkl)

У вас виникають запитання з питань працевлаштування, постановки та перебування на обліку? Телефонуйте на «гарячу» лінію Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. : +380665818784 та  (0522) 32 17 68 

Є інші питання? Контакти тут https://is.gd/20aDFB 

Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості