Інформаційна довідка про автошколи для осіб з інвалідністю

 • 108

Фото без описуІнформаційна довідка про автошколи для осіб з інвалідністю

Інформаційна довідка про автошколи для осіб з інвалідністю

Якщо ви хочете отримати нові навички і брати від життя максимум приходьте навчатися в Автошколи для осіб з інвалідністю. Тут потурбувались про доступність навчання для всіх. 
В Автошколах для осіб з інвалідністю ви можете отримати послуги з вивчення теорії та здобути практичні навички водіння автомобіля; скласти теоретичний та практичний іспити після чого отримати посвідчення водія. А за потреби, перенавчитися / отримати навички керування автомобілем з ручним 
керуванням. 
Це унікальні школи, які реалізовані МВС України в рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар'єрів». Вони покликані створити рівні можливості для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем — надаючи цілісну та якісну державну послугу. 
Наші переваги: 

 • сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані до потреб осіб з інвалідністю; 
 • сертифіковані та сучасні учбові автомобілі з ручним керуванням; 
 • навчання і складання іспитів в інклюзивних приміщеннях; 
 • досвідчені викладачі, які зрозуміють та допоможуть; 
 • можливість індивідуального навчання за зручним графіком. 

В Автошколах знайдуть підхід до кожного, щоб ви могли отримати якісні та доступні послуги. Якщо ви не можете приїжджати на очні заняття Є можливість вчитися онлайн. А на практичні заняття вам таки доведеться приїхати, але за вашим бажанням графік може бути гнучким. 
Ми надаємо можливість навчатися як індивідуально, так і у складі змішаних інклюзивних груп, які об'єднують як осіб з інвалідністю, так і без інвалідності. Усього на навчання майбутніх водіїв з інвалідністю виділяють 11 тижнів з яких 4 тижні йде теорія та 7 – практика. В одній групі буде не більше ніж 30 осіб. 
До речі, за вашим бажанням ви можете призупинити ваше навчання і продовжити його пізніше з того місця, де ви закінчили. Щоб стати слухачем Автошколи для осіб з інвалідністю не потрібно нічого особливого. Як і в будь-яку автошколу ви просто подаєте заявку та медичні документи. 
4 етапи для вступу в Автошколу: 

 1. пройдіть медико-соціальну комісію та отримайте довідку про причину та групу інвалідності; 
 2. пройдіть медичний огляд та отримайте довідку про можливість керувати Т/С; 
 3. виберіть Автошколу для теоретичної та практичної підготовки; 
 4. подайте до навчального закладу необхідний пакет документів: заяву на ім'я директора автошколи; копію паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство чи спеціальний статус; копію одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від його прийняття; медичну довідку, кольорову фотографію 3,5 х 4,5 см. 

Автошколи для осіб з інвалідністю працюють і приймають охочих у п'яти регіонах України (Київська область, Львівська область, Хмельницька область, Кіровоградська область, Дніпропетровська область). 
Записуйтесь на навчання й отримуйте послуги з водіння зручно та доступно за адресами: 

 • Національна академія внутрішніх справ. Київська область, с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут No1). Тел: (067) 503-56-18; (096) 508-15-68 
 • Харківський національний університет внутрішніх справ. Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14- а. Тел.: (067)968-08- 28; (063) 969-04-33 
 • Донецький державний університет внутрішніх справ. Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1. Тел.: 096 082 49 21; (097) 517-88-82; (066) 857-00-47 
 • Львівський державний університет внутрішніх справ. Львівська область, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1. Тел.: (032)261-57-01; (067) 407-42-88; (067) 924-04-24 
 • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. тел.: (067) 636-97- 40.