18 квітня 2023 року проведено зустріч працівників управління соціального захисту населення, старост та уповноважених осіб старостинських округів Попельнастівсської громади з представниками громадської організації «Десяте квітня»

18 квітня 2023 року проведено зустріч працівників  управління соціального захисту населення, старост та уповноважених осіб старостинських округів Попельнастівсської громади з  представниками громадської організації «Десяте квітня» Мариною ДЯЧУК і Галиною КЛОЧКО, які  проінформували про напрями підтримки внутрішньо переміщених осіб та  всі види допомоги, які надає ГО «Десяте квітня» за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. А також надали корисні друковані матеріали.

Співпраця - запорука розвитку та досягнення спільних цілей!