​​​​​​​Про отримання мінеральних добрив та насіння соняшнику 

  • 160

Фото без опису

Доводимо до Вашого відома, що з 1 березня 2023 року невеликі  агровиробники зможуть отримати добрива для ярих і озимих культур та насіння  соняшника завдяки проектові, що впроваджується Програмою USAID з аграрного  і сільського розвитку - АГРО у співпраці з Міністерством аграрної політики та  продовольства України.  

Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до  14 березня 2023, у розділі "Доступні програми" – "Отримання від Програми  USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника". Допомога буде надана за однією з трьох опцій на вибір заявника:  

  • АБО 1 тонну мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат  амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%)  
  • АБО 1 тонну мінеральних добрив для основного та припосівного внесення на  ярі культури (Нітроамофоска NPK 16:16:16 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen  46,2%)  
  • АБО до 25 посівних одиниць насіння соняшнику компанії Лімагрейн  (гібриди, призначені для класичної технології вирощування у розрахунку 1 посівна  одиниця на 2 га).  

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:  

  • Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому  числі сімейні фермерські господарства.  
  • Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від  5 до 500 га. 

Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних  пунктів розподілення власним транспортом/коштом. 

Подробиці за посиланням https://bit.ly/3kz4iSp.