ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Шановні мешканці громади повідомляємо про можливість отримання економічної та управлінської освіти у 2022 році ОКР «МАГІСТР» за освітньо-професійними програмами:
- 281 «Публічне управління та адміністрування»

- 073 «Управління фінансово-економічною безпекою»

- 073 «Менеджмент бізнес-організацій»

- 051 «Управління персоналом та економіка праці»

- 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Кафедра «Економіка, менеджмент та комерційна діяльність» - провідна кафедра центральної України, яка займається науково-педагогічною діяльністю понад 35 років.
Випускниками кафедри є народні депутати, керівні кадри органів державної влади і місцевого самоврядування, відомі підприємці та громадські діячі, фахівці всесвітньо відомих компаній
Google, NASA тощо.
    Третій рік успішно функціонує програма підготовки управлінських кадрів за ОПП «Публічне управління та адміністрування» для медичних працівників закладів охорони здоров 'я регіону.
    Прийом здійснюється на базі дипломів бакалавра або магістра / спеціаліста за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб незалежно від одержаної спеціальності.
      Термін навчання: 1 рік 4 місяці.
      Термін подання документів:

> денна (дистанційна) та заочна форми навчання - з 1 липня 2022 року.
      Прошу звернути Вашу увагу:

> при наявності диплома спеціаліста чи магістра вступ без фахових іспитів!
За більш детальною інформацією звертатися за телефонами:

(095)18-71-992 Наталія Сергіївна

(068)53-39-151 Ольга В'ячеславівна
      Сайт кафедри "Економіка, менеджмент та комерційна діяльність": http://management.kntu.kr.ua/
Заздалегідь вдячні Вам та сподіваємося на плідуу співпрацю!