Про запровадження комендантської години на території Олександрійського району

Відповідно до розпорядження голови Олександрійської районної державної адміністрації № 36-р від 24 лютого 2022 року, в громадах Олександрійського району запроваджується комендантська година.
Комендантська година запроваджується з 24 лютого 2022 року.
Комендантом призначено начальника Олександрійського районного відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Володимира Хвостова.
Заборонено на території міст Олександрії та Світловодська перебування громадян з 22.00 до 06.00 на вулицях та в інших громадських місцях, без спеціально виданих перепусток і посвідчень.
Також розпорядженням встановлено необхідність підготовки до спеціального режиму світломаскування та здійснення патрулювання територій району із залученням членів добровільних формувань та представників поліції у населених пунктах Новопразької, Онуфріївської, Пантаївської, Петрівської, Приютівської  селищної ради та Великоандрусівської, Попельнастівської сільських рад для забезпечення публічного порядку.