Заходи соціального захисту населення у січні- грудні 2021 року

  • 189

Фото без опису

 

 

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (9,9 %), менеджерів та професіоналів (29,5%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,5%), кваліфікованих робітників з інструментом (35,2%), фахівців (8,5%), та найпростіші професії (1,4%).

 

Станом на 1 січня 2022 року на обліку в центрі зайнятості перебувало  1,7 тис. осіб, з яких 64,2% складали жінки, 28,1 % – молодь віком до 35 років, кожен четвертий  належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 33,8 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні- грудні 2021 року перебувало 6,6 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у грудні  місяці – 0, 411 тис. осіб.

Протягом січня- грудня 2021 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 2107 осіб, з них 1899 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 410 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 292 особи.

Станом на початок січня 2022 року 1,4 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 січня 2022 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила - 71. У середньому на одну вакансію претендувало 24 особи.

На сьогодні затребувані на ринку праці: завідувачі лабораторії (освіта), оператори комп'ютерного набору, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, монтери колії, водії автотранспортних засобів, зоотехніки,  слюсарі із складання металевих конструкцій, фрезерувальники,  електрозварники ручного зварювання, підсобні робітники, та інші. 

 

 

Інформацію підготував відділ інформаційних систем Олександрійського міськрайонного центру зайнятості