Перший наступ зимової стихії на території Попельнастівської громади успішно подолано

Як розповів голова Попельнастівської територіальної громади Олег Волянський, перший наступ зимової стихії успішно подолано. Протягом 28-29 грудня всі головні дороги на території громади були розчищені від снігу. Рух автотранспорту напередодні новорічних свят не припинявся. Транспорт і пальне було забезпечено завдяки злагодженій роботі керівників відповідних господарств. З вдячністю вклоняємося цим відповідальним людям.

Улянівський старостинський округ: Улянівка АГРО — Міщенок О.В., ЕДЕМ-777 — Абовян Р.М,

Добронадіївський старостинський округ: — Китаєв С.Д., ФГ Агродар 2015 — Донченко К.В., ТОВ Зелений барвінок - Шетиля Т.О.,

Червонокам'янський старостинський округ: СВК Фрунзе - Гончаренко М.С.

Куколівський старостинський округ: ФГ СТЕП — Усик О.І., Великожон О.І, Великожон В.В.

Щасливський старостинський округ: ТОВ УКРАГРОКОМ - Кітаєв С.Д., ФГ Агророс - Погрібний О.А.

Долинський старостинський округ: ТОВ ДОЛИНСЬКЕ, Юзефішен Е.М., Кайко В.І., ФГ МРІЯ - Жидулов В.П., ФГ "Миравр" - Коваленко В.Ф., Фордоляк В.В.

Дівочепільський старостинський округ: УКРАГРОКОМ — Новіков О.О.

Олександрівський старостинський округ: Муленко М.І., Бесарабов В., Сирота М. Спересенко О., Литвиненко М.В.

Михайлівський старостинський округ: УКРАГРОКОМ - Новіков О.О. ФОП Ільченко О.А.

Попельнасте: СТОВ ім. Шевченка - Анатольєв Ю.А., УКРАГРОКОМ - Касапенко В.М.