29 грудня в СБК села Попельнастого відбулася яскрава новорічна театрально-музична вистава "Вечори на хуторі поблизу Попельнастого".

29 грудня голова Попельнастівської сільської ради Олег Волянський зі сцени Попельнастівського будинку культури привітав жителів громади з Новим 2022 роком та побажав миру і достатку в сім'ях, козацького здоров'я та благополуччя. "Сподіваємося і докладаємо зусиль - щоб новий рік був кращим за попередній!"

Далі відбулася яскрава новорічна театрально-музична вистава "Вечори на хуторі поблизу Попельнастого". Сценарій цього новорічного свята було розроблено на основі повісті Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом". Режисер-постановник - Валентина Терещенко. Це був цікавий мікс з пісень, танців та театрального дійства, яке дуже тепло зустрів глядацький зал.