95 років відзначає сьогодні Катерина Леонтіївна Ярмілко. Привітали її з Днем народження голова Попельнастівської громади Олег Волянський, перший заступник Олександр Труш, теріторіальний Центр соцзахисту, відділ культури, соціальні працівники

Дев'яносто п'ять років відзначає сьогодні Катерина Леонтіївна Ярмілко. Привітали її з Днем народження голова Попельнастівської громади - Олег Волянський, його перший заступник Олександр Труш, представники теріторіального Центру соцзахисту, відділу культури, соціальні працівники.

До Катерини Леонтієвни сьогодні завітало багато людей - родичі, онуки і правнуки, сусіди... Яскравості святу додали квіти, подарунки, солодощі і крапля шампанського.

Катерина Леонтієвна одна з трьох довгожителів, що стали героями фільму "Попельнасте. Ріка життя". Одна з тих, хто чесно розповіла про минуле. Дякуємо, що поділилися з нами своїми спогадами. Тримайтеся! Цей світ - прекрасний.