Стратегічний курс на всебічний розвиток дітей регулярно приносить свої плоди. Так, 27.11.2021 року відбувся турнір з боксу кубок клубу " Надія країни" в місті Знам'янка

Зовсім недавно, 17 листопада у Червоній Кам'янці відбулося урочисте відкриття боксерської секції. Це вже третя боксерська секція, яку відкриває у Попельнастівській ТГ - Олег Волянський, голова цієї територіальної громади. І визначений ним стратегічний курс на всебічний розвиток дітей регулярно приносить свої плоди. Так, 27.11.2021 року відбувся турнір з боксу кубок клубу " Надія країни" в місті Знам'янка.

В приміщенні залу боксу "Орбіта" проводилися змагання серед спортсменів задля пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до активних занять спортом.

Результати турніру спортсменів Попельнастівської громади:

Лисянський Кирило (49 кг, 2008 р.) - ІІ місце

Озерний Денис (51 кг, 2008 р.) - І місце

Стадніченко Назар (43 кг, 2010 р.) - І місце

Коломоєць Олександр (65 кг, 2008 р.) - ІІ місце

Діброва Яна (37 кг, 2008 р.) - ІІ місце

Ільченко Юлія (54 кг, 2008 р.) - ІІ місце

Фоміна Аліна (70 кг, 2009 р.) - ІІ місце

Тренер Примак Дмитро Сергійович

Учасники турніру були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо переможців та бажаємо великих здобутків та подальших перемог!