До голови Попельнастівської громади Олега Волянського звернувся по допомогу 87-річний Іван Погорілий, краєзнавець з села Щасливе. Величезний архів з його рукописами потребує упорядкування та оцифровки. Він не тільки отримав допомогу, але й став героєм майбутнього фільму, здійснив екскурсію до культурно-освітнього центру "Толока" та разом з депутатами Попельнастівської сільскої ради був присутній на прем'єрі документального фільму. Як зазначив Олег Волянський: " Масив краєзнавчих матеріалів, створених і зібраних Іваном Погорілим дійсно вражає. Його рукописи заслуговують на вивчення та гарантовано-якісне збереження для нащадків. Щоб наші діти і молодь мали можливість доторкнутися до правдивої історії рідного краю в сучасному цифровому форматі."

Тут посилання на перший оцифрований рукопис: https://popelnaste.kr.ua/rozvytok-kultury-v-selah.../...